تایر ماشین از اجزای اصلی وسایل نقلیه محسوب می شود. تایر پوشش اصلی رینگ خودرو به شمار می رود که دارای ساختار منعطف با قابلیت جذب ضربه می باشد و همیشه ارتباط میان خودرو با سطح خاکی و آسفالت را فراهم می آورد. فروش تایر ماشین از نظر برند و مدل در دسته بندی متفاوت انجام می پذیرد. اگر در پی خرید لاستیک خودرو هستید، مطالعۀ این مقالۀ کوتاه را به شما پیشنهاد می کنیم چون به فاکتورهای مهم در این حوزه پرداخته ایم. کارشناسان فروش مجموعۀ هم پا با هدف ارتقاء سطح خدمات به مشتریان گرامی، این مقاله را گردآوری نموده اند.

سفارش تایر ماشین با ساختار رادیال

با توجه به مطالب مذکور، تایر ماشین به دلیل نوع جنس و سطح تماس مستقیم با جاده دچار فرسایش زودهنگام می گردد. بدین ترتیب بایستی راننده به صورت دوره ای چند سال یکبار و یا پس از پنچری و تصادف نسبت به تعویض تایرهای ماشین اقدام نمایند. قطعاً همانطور که می دانید فناوری ساخت تایر خودرو نسبت به گذشته ارتقاء یافته است و علاوه بر تایر ماشین بایاس، شاهد فروش تایر ماشین رادیال می باشیم. مدل های لاستیک غیر بادی در گروه های تایر توپر یا SOLID و تایرهای پلی اورتان تقسیم بندی و به بازار عرضه نموده اند.

در زمان خرید تایر ماشین مانند خرید لاستیک میشلن ، شکل طراحی بدنۀ خارجی لاستیک نیز بایستی مورد بررسی دقیق قرار گرفته شود. بدون قطع یک رانندۀ مجرب می داند که آج، کارکاس یا منجید، دیوارۀ تایر و طوقه ساختار ظاهری تایر ماشین را تشکیل می دهند. در نتیجه جنس متریال و شکل طراحی آنها عوامل مهم و کلیدی هستند که تأثیر مستقیم بر روی طول عمر لاستیک خودرو خواهد داشت. به دلیل گستردگی مباحث در حوزۀ انتخاب تایر ماشین، پیشنهاد می کنیم مقالات موجود در سایت فروشگاه اینترنتی هم پا را مشاهده نمائید.

 فروشگاه لاستیک هم پا

آدرس: تهران، تجریش، محله گلاب دره، خیابان شهید اسماعیل شکیبایی، خیابان وزیری، پلاک 22، طبقه منفی1 ، واحد غربی

  ایمیل : info(at)hammpa(.)com

دفتر فروش: 8176 2272 021

  واتس اپ:   7809 570 0992

زمان پاسخگویی تلفنی: همه روزه به غیر از روزهای تعطیل از ساعت 9 صبح الی 5 بعدازظهر 

 

 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 370
نمایش همه
علاقه مندی ها ()