لاستیک به عنوان یکی از اجزای اصلی خودرو است که عامل انتقال قدرت در کنترل اتومبیل محسوب می شود. با انتخاب لاستیک ، می توانید سطح عملکرد خودرو را بهبود ببخشید و نقش بسزایی بر روی سرعت اتومبیل خواهد داشت. لاستیک به عنوان یکی از قطعات مصرفی اتومبیل است که چند سال یکبار بایستی با تایر نو جایگزین شوند. با توجه به اینکه تایر ارتباط مستقیم با سطح جاده دارد و بیشتر در معرض اصطکاک می باشد،

فاکتورهای مؤثر در انتخاب لاستیک

قطعاً عمر کوتاه تری پیدا می کند و بدین ترتیب تعویض لاستیک خودرو کار لازم و اساسی است. فروشگاه چرخ و یدک به عنوان یکی از مراکز توزیع لاستیک در تهران، با گردآوری این مقاله، توانسته به بخشی از نکات کلیدی خرید لاستیک نکسن و ... بپردازد تا افرادی که با دغدغۀ تعویض لاستیک های اتومبیل خود رو به رو هستند، بتوانند راحت تر لاستیک با کیفیت تهیه نمایند.

بدون شک رانندگان حین استفاده از اتومبیل به اهمیت نوع لاستیک خودرو پی برده اند. اینکه بین لاستیک و مدل اتومبیل بایستی یک تناسب وجود داشته باشد. به عنوان مثال لاستیک خودرو بایستی تحمل وزن ماشین را داشته باشد. ضمن آنکه قابلیت تحمل حداکثر سرعت و بار مجاز را داشته باشد و نسبت به تغییرات شرایط آب و هوایی مقاومت لازم و همچنین عملکرد مناسبی را از آنها مشاهده نمائیم. به عنوان مثال در جاده های خیس و لغزنده، انتخاب نوع لاستیک برای اتومبیل، قطعاً مانع از بروز خیلی حوادث جاده ای می شود.

در همین راستا شرکت های تولید کننده لاستیک با توجه به موارد مذکور، اقدام به تولید لاستیک های زمستانی، تابستانی و تمام فصل می نمایند. بدین ترتیب رانندگان متناسب با موقعیت های جغرافیایی می توانند بهترین لاستیک خودرو را تهیه نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران فروش آنلاین فروشگاه اینترنتی لاستیک چرخ و یدک ارتباط برقرار نموده و راحت تر لاستیک اتومبیل خود را تهیه نمائید.

 فروشگاه چرخ و یدک  

آدرس : تهران ، خیابان امیر کبیر شرقی ، روبروی پاساژ خلیج فارس پلاک ۱۴۵ واحد 1 و 2 و 3 

ایمیل : info@charkhoyadak.com

خط  های ویژه دفتر : 33569328-021    33569862-021    33508201-021    33508217-021  

24 ساعته 7 روز هفته پاسخ گو هستیم : 09106687003

تلگرام . واتساپ . اینستاگرام : 09106687003

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 237
نمایش همه
علاقه مندی ها ()